Skleněné zahradní stoly na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek

Skleněné zahradní stoly – elegance na výbornou

Skleněný nábytek je v posledních letech stále více populární, a to není překvapující, protože sklo je šetrné k životnímu prostředí. Skleněné zahradní stoly jsou elegantnější více než před deseti lety. Jaké jsou silné stránky skleněného nábytku? Za prvé, takový nábytek nezasahuje do pronikání světla - získává sofistikovanost, snadnost použití. Skleněný nábytek vypadá krásně a originálně. Použití skla je skvělý způsob, jak zdůraznit modernitu exteriéru a interiéru. Kromě toho vizuálně rozšiřuje pokoj, což je zvláště důležité v malých bytech. Při použití pod pergolou nebo v párty stanu platí taktéž.

Odolné skleněné zahradní stoly

Skleněné zahradní stoly jsou díky moderním technologiím velmi odolné. Například stůl vyrobený ze skla o tloušťce 1,5-2 centimetrů může snadno odolat zatížení více než 100 kilogramů. Sklo je univerzální, je vhodné pro téměř jakýkoli styl. Nakonec je sortiment moderního skleněného nábytku dostatečně velký: materiál může být průhledný nebo matný, plochý nebo konvexní, má různé barvy atd. Pokud se rozhodnete pro nákup skleněného nábytku, nezapomeňte se zeptat prodejce, zda na skle je ochranný film v případě poškození. Pokud ano, zůstávají fragmenty uvnitř. Pak se pečlivě podívejte, zda skleněné zahradní stoly nejsou poškrábané a prosté vzduchových bublin v materiálu.

Skleněné zahradní stoly - slabé stránky

Existuje také několik drobných nevýhod, které mají skleněné zahradní stoly. Taková výhoda, jako je průhlednost materiálu, může být někdy považována za nevýhodu: někdy je nepříjemné sedět u stolu, který je zcela průhledný, a vy musíte koukat na své nohy. Zvláště při jídle. Navíc je sklo na dotek studené a jeho kontakt s pevnými předměty (například nádobí) je doprovázeno ostrými zvuky. Z tohoto důvodu je namísto zcela skleněného výrobku vhodnější použít zahradní nábytek vybavený dodatečnými vložkami - železnými nebo dřevěnými.