774 454 067

Po - Pá 9 - 16 h

info@t-stany.cz

Kategorie

Proč nakoupit u nás

1. Vše skladem
2. Profesionální klientský servis
3. Garance doručení do dvou dnů
4. Kvalitní zboží za příjemné ceny
5. Info o průběhu objednávky

Zahradní gril lokomotiva - provedení i s udírnou

Zahradní gril lokomotiva - provedení i s udírnou

Zahradní gril lokomotiva - provedení i s udírnou? Ano - máme!

Lokomotivu na zahradu a máte záruku perfektních grilovaných i uzených pochoutek

Lokomotiva nemusí jezdit na kolejích. Pokud bude stát na vaší zahradě, získáte opravdu funkční  profi stroj pro grilování. Díky promyšlenému designu je příprava jídla snadnější, efektivnější i efektnější. Navíc jsou k mání hned 3 varianty. Která se vám zamlouvá více?

V americkém stylu

Lokomotiva je speciální gril, který svou jmenovkyni připomíná tvarem. Má podlouhlou masivní konstrukci. Společných věcí mají více, dále jsou to dlouhá výdrž a vysoký výkon. Tvar grilu je vymyšlen tak, aby na se něm dalo bez větší námahy připravit větší množství masa, zeleniny a jiných delikates. Zkrátka tak, aby to vypadalo přesně jako v amerických filmech, kdy se sejde rodina či přátelé, aby si užili zahradní pohodu.

Na grilovačku by se vám mohly hodit párty stany, máme i profi provedení s nůžkovou konstrukcí (nůžkové stany)!

Zahradní gril lokomotiva s udírnou, bez i se vším!

K dostání je ve více variantách:

První je zahradní venkovní Garden BBQ gril, jehož celková váha je 57 kg. Nemá udírnu, ale nabízí 2 grilovací plochy, má 2 oddělaná topeniště. Je výhodou, že se v každém nachází teploměr, ohlídáte teplotu tak, aby připravované jídlo bylo vždy perfektní. Ze strany má dvířka pro výběr popela, je vhodný na dřevěné uhlí, brikety a dřevo.

O udírnu je rozšířen Smoker Grill udírna BBQ XXXL 70 kg Barbecue. Nabízí jednu velkou grilovací plochu a k tomu udírnu, pod kterou je samostatné topeniště. Lze grilovat, nebo jen udit, klidně i obojí najednou. V udírně se nachází miska na aroma a háky pro zavěšení masa.Do třetice je tu zahradní gril XXL lokomotiva se samostatnou udírnou, a to už je pořádné „dělo“. Má dvě samostatné grilovací plochy, a navíc ještě udírnu. Bude dominantní ozdobou každé zahrady, je vhodný i pro provozovatele hostinských zařízení, kteří chtějí pro hosty připravit velkolepou grilovací akci.Všechny grily jsou vyrobeny z ocelového plechu s povrchovou práškovou úpravou a mají rám z kruhových trubek pro stabilitu. Snadný přesun zajistí kolečka, bezpečnost při grilování zase škrtící ventil pro regulaci teploty....

Zapomeňte na malé, nepraktické grily. Lokomotiva vám ukáže, jak má vypadat opravdové grilování!

Všechny grily najdete v ZAHRADNÍ GRILY

Lokomotivy v kategorii GRILY NA DŘEVĚNÉ UHLÍ