774 454 067

Po - Pá 9 - 16 h

info@t-stany.cz

Proč nakoupit u nás

1. Vše skladem
2. Profesionální klientský servis
3. Garance doručení do dvou dnů
4. Kvalitní zboží za příjemné ceny
5. Info o průběhu objednávky

Zahradní nábytek sestavy | Zahradní nábytek sety 

Perfektní řešení zahradního nábytku za nejlepší cenuna stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 113 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 113 položek

Zahradní nábytek sestavy - útulné a pohodlné sezení, získáte další ozdobný prvek do vaší zahrady. Internetový obchod t-stany.cz nabízí širokou škálu zahradních souprav, stoly, židlelavicelehátka stejně jako altány, párty stany, deštníky, které vám spolehlivě zajistí ukrýt před sluncem nebo náhlým letním deštěm, nemusíte utíkat do domu. Cenově dostupná a univerzální možnost zahradního nábytku - plastový nábytek sety. Jednoduchý nenápadný design, je vhodný do jakéhokoli prostředí. Výhody: plastový nábytek je poměrně levný. Kromě toho může být použit jak ve vedru i v chladu, zvládne déšť a vítr. Nevýhody: omezená nosnost, ztráta barvy, v zimě plast praská.

Dřevěný zahradní nábytek sety

Co by mohlo být hezčí mezi stromy a květinami, než dřevěný zahradní nábytek sety. S ohledem na přírodní barvy dřevěný nábytek se hodí do jakéhokoliv stylu. Útulný dřevěný altán - sen mnoha zahrádkářů. Výhody: vizuální přitažlivost, přírodní materiál, dlouhodobá trvanlivost, díky odolnému materiálu. Nevýhody: nebezpečí požáru, nesnese vlhkost, proto je nutné masiv natírat nátěrovými hmotami speciálních laků. Péče: neošetřený nábytek se doporučuje natírat speciálními oleji, příkladně lněným. Ergonomické tvarování - křesla musí mít ergonomicky tvarované opěradlo i sedadlo, příčky musí být blízko u sebe - jedině takto poznáte, že výrobce nešetřil materiálem.

Ratanový a zahradní hliníkový nábytek - sestavy za nejlepší možnou cenu

Kvalitní zahradní hliníkový nábytek by měl mít své područky, nejlépe z teakového dřeva. Područky jsou totiž při posezení neustále zatěžovány, proto je pro jejich výrobu nejvhodnější pevný a vysoce odolný teak. Jde o velice estetický a odolný výrobek, vhodný k modernímu stylu. Umělý ratan je oblíbený pro cenovou dostupnost a téměř žádnou nutnost údržby. Na zahradě působí decentně, nabízí pohodlné sezení. Pravý ratan pochází především z Indonésie, je dobře ohebný, ale cenově náročnější. Jeho nevýhodou je náchylnost na změny počasí.

K největším výhodám zakoupení nábytku v setu neboli v sestavě je právě nejnižší možná cena.